از کجا شروع کنم ؟

شروع آموزش در فضای مجازی را با ویکی لرن آغاز کنید.

کلاس مجازی

آموزش مجازی یا کلاس آموزش غیر حضوری :

آموزش های متعددی بصورت آنلاین و یا غیر حضوری در فضای مجازی شروع به انتشار نموده اند. از جمله این آموزش ها می توان به فیلم های آموزشی وب سایت ویکی لرن اشاره نمودما با هدف کاهش اتلاف وقت کاربران و استفاده حداکثری از مطالب اقدام به تولید ویدئو ها و نوشته های آنلاین و مجازی نموده ایم.در ادامه به این موضوع می پردازیم که چرا آموزش های ما بهتر از آموزش سنتی است و نه تنها قابلیت های که در اموزش حضوری را دارا می باشد. بلکه امکاناتی بیشتر از آن را هم دارد.


زمان

در آموزش مجازی محدودیت زمانی نخواهید داشت. میتوان یک کلاس آموزشی آنلاین وجود داشته باشد و شما در آن کلاس حضور نداشته باشید. و در پایان کلاس ضبط شده در اختیارتان قرار میگیرد. و در رابطه با درسی که آموزش داده شده است شما میتوانید کلیات این اموزش را مشاهده کنید. و در بعضی از موارد شاید شما توان سوال پرسیدن از آموزشی که استاد ارائه نموده است را نداشته باشید. و میتوانید آن آموزش را دوباره و چندباره مرور کنید.
در این مدل از آموزش شما قادر خواهید بود در هر زمانی که آمادگی درک مطلب را داشته باشید به آن بپردازید.


مکان

در آموزش مجازی هیچ اهمیتی ندارد که شما در چه مکانی قرار دارید. چرا که در آموزش حضوری حتما باید در آن محل حضور داشته باشید. که میتواند مشکلاتی به همراه داشته باشد. مثل ترافیک، سرماخوردگی و بیماری، فاصله مکان آموزش که زمانی را باید در رفت و آمد باشید. ولی شما با آموزش مجازی در هر نقطه ای که هستید و یا در هر شهر، کشور یا قاره ایی که زندگی میکنید. میتوانید آموزش خود را فرا گیرید. بدون هزینه راه، امادگی برای حضور در کلاس های سنتی و بی نظمی های که باعث میشود ذهن خود را نتوانید برای ادامه کلاس آماده کنید.


هزینه

در آموزش سنتی شما باید به جز هزینه دوره آموزشی خود، هزینه های چون کرایه تاکسی و اگر خودرو شخصی دارید هزینه بنزین، ترافیک، تغذیه و جزوات آموزشی و… را در نظر بگیرید. چرا که در آموزش مجازی شما هزینه های خیلی کمتر که فقط میتوان اینترنت و مصرف برق را داشته باشید. و با یک حساب سر انگشتی کوچک میتوان تا ۹۰% به نفع شما شود.


امکانات

در آموزش حضوری و سنتی شاید خیلی از امکانات برای یادگیری وجود نداشته باشد. اما در آموزش مجازی استفاده از امکانت بیشتر محیا است. در آموزش مجازی آنلاین استفاده از محتوای مناسب و به روز مثل (نمایش ویدیو – نمایش تصاویر – نمایش مطالب و نمایش صدا) وجود دارد و نمایش دستکاپ استاد مسیر می شود.

از کجا شروع کنید؟

برای شروع کار باید تصمیم بگیرید در چه حوزه ای میخواهید آموزش ببنید همانطور که میدانید علوم مختلف گسترده هستند، هر کس باید دریک حوزه خاص متخصص باشد. که به آن علاقه دارد و باید این رو به عنوان یک اصل پایه و مهم در نظر داشته باشید.

کلاس مجازی

اگر تصمیم گرفته اید، حرفه ای شوید، :

  1- قوانین و مقررات ویکی لرن را مطالعه نمائید.

  2- در سایت آموزشی ویکی لرن ثبت نام کنید.

  3- با توجه به موارد یاد شده، آموزش مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

  4- پیش از خرید دوره های آموزشی حتماً سیستم امتیاز دهی ویکی لرن. را مطالعه نمائید و از تخفیف بیشتر لذت ببرید.

  ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور :

در صورتیکه ثبت نام نکرده اید،اینجا کلیک کنید